1 grudnia 2016

Sesje Kobiece - Klaudia

Kochani, 

po dłuższej nieobecności nadszedł czas na wielki powrót. 

Nieobecność związana była z oczekiwaniem na moje maleństwo. 28 września zostałam Mamą ślicznej Córeczki. Całe życie marzyłam o tym, by mieć córeczkę, jeszcze nie było jej w planach a imię już dla Niej było wybrane. Jak się za pewne domyślacie Córcia ma na imię Lenka :)
Los sprawił, że się udało - Córcia zdrowa, śliczna. Pomimo trudności i ciężkich doświadczeń, które mnie dotknęły będąc w ciąży, już po mału odchodzą w zapomnienie. 

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, w głowie mnóstwo pomysłów. Moja córcia obecnie ma 9 tygodni, poznajemy się dopiero - wiadomo początki zawsze są trudne.  Ciężko póki co pogodzić mi obowiązki z przyjemnościami, ale jakoś się staram chociaż godzinkę dziennie spędzić nad pomysłami do sesji, nad zdjęciami. Ważne są również odpowiednie relacje z wizażystami, modelkami. W tym roku przybyło mi kilka sukienek, biżuterii. Efekty niebawem. 

Czas na to by cieszyć się z tego co mam, co jest i co będzie.  Tak więc wracam do Was z ogromną dawką zdjęć. 

W dzisiejszym poście zdjęcia robione w styczniu tego roku, wtedy już wiedziałam, że spodziewam się dziecka. Myślę, że to jedna z moich lepszych sesji - bardziej odważna, zmysłowa a zarazem mega kobieca.

Ciężko znaleźć osobę, która tak się  otworzy przed obca osobą, zapozuje tak, że nie będzie widać spięcia, zażenowania ... Klaudię znam od całkiem niedawna. Jednak wspaniale mi się z Nią pracuje. Świetnie się dogadujemy - wręcz powiedziałabym bez słów. 

Zbliżający się Nowy Rok pełen będzie wyzwań, pracy ale i radości z zabaw z Córką, z każdej chwili którą mogę z Nią spędzić. Obecnie sesje wykonujemy w domowym zaciszu, jak tylko zrobi się ciepło Małą zapakuję w wózek i będziemy chodzić na wspaniałe plenery. 

Cieszę się, że mogłam Wam w skrócie opisać to co dał mi Los, jak hojnie życie mnie obdarzyło - bo w życiu nie ma nic równie pięknego i ważnego niż  Dziecko - moje wymarzone, upragnione, kochane <3 

Zdjęcia równie ważne są dla mnie, ale jednak Rodzina Przede Wszystkim! 

Zdjęcia, prowadzenie bloga i Fan Page pochłaniało zawsze dużo czasu, życie rodzinne gdzieś zeszło na drugi plan a to był błąd. Rodzina jest najważniejsza. Pamiętajcie o tym.

Od kilku dni wykonuję sesje Kobiece. To wspaniałe uczucie móc spędzać z Babeczkami troszkę czasu, poplotkować, pośmiać się no i co najważniejsze wykonać dla Nich wspaniałą pamiątkę. 

Namawiam Was Kobietki na takie sesje. Dają one dużo powera, radości i wiary w siebie.

Jeżeli jesteście z okolic Wrocławia, masz ochotę na zobaczenie siebie w innym świetle, chcesz przeżyć ciekawą przygodę zapraszam na Sesję. Na pewno wyczarujemy coś magicznego :) Sesje kobiece wykonywane są z wizażem. Współpracuję z kilkoma wizażystami. Na pewno, któryś przypadnie Wam do gustu. 


Nowy Rok jak już wspomniałam będzie również owocował w niespodzianki. A jakie? O tym poinformuję niebawem.

Tak więc Moi Drodzy przedstawiam Wam kilka kadrów z tej wspaniałej sesji.

Pozowała : Klaudia S. 

Miłego dnia :)P.S.  Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli zostawicie komentarz, napiszecie czy takich sesji chcecie więcej oglądać, a być może zaproponujecie, co chcielibyście zobaczyć. Jaką sesję powinnam wykonać w najbliższym czasie.