5 grudnia 2016

Sesje Kobiece - Klaudia II

Kochani,

macierzyństwo to ciężka praca. Jednak nie wyobrażam sobie życia bez mojej Córeczki. 

Czasu dla siebie, mojej pasji jest niestety niewiele, to chociaż w wolnych kilku minutach staram się coś robić dla odprężenia. Zazwyczaj jest to wtedy, gdy moje Maleństwo ucina sobie drzemkę. 

I tak oto tym sposobem, przedstawię Wam kilka ujęć z ostatniej sesji, którą miałam przyjemność wykonać ponownie dla Klaudii. 

Makijaż do Sesji wykonała wspaniała i dobrze Wam już znana z moich Sesji Dorota Małecka. Jest świetna w tym co robi. Niesamowicie włada pędzlami :) Ma wielki talent. Świetnie zrozumiała wizję moich zdjęć przewidzianych dla Klaudii. A to co zmalowała jest obłędne <3  Podziwiajcie to już dziś na tych kilku kadrach. 

Więcej zdjęć zobaczycie niebawem. 


Model: Klaudia Sójka


P.S. Zachęcam Was do odwiedzin na moim Fan Page : Lena Love Fotografia6 komentarzy

 1. Cudowne zdjęcia i przepiękna modelka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny i miły komentarz. :)

   Usuń
 2. Pięknie wyszło, makijaż rzeczywiście pierwsza klasa :) Mnie najbardziej podoba się pierwsze zdjęcie, ale wszystkie są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Niebawem więcej zdjęć się pojawi, póki co moja Córcia wymaga uwagi i opieki - dzisiaj skończyła 10 tygodni. Zapraszam na Fan Page : https://www.facebook.com/lenalovefotografia

   Usuń
 3. Cudowne są te zdjęcia <3. Musisz mieć naprawdę ogromny talent kochana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Wiele to dla mnie znaczy. Teraz skupiam się na sesjach kobiecych, uważam że każda z Nas powinna sobie taką sesję zafundować.

   Usuń

Dziękuję, że zechciałaś / łeś przeczytać powyższą notkę i wypowiedzieć się na jej temat.

Zapraszam ponownie do odwiedzin :)